• SYSTEMY ALUMINIOWE


Balustrady Copal

System aluminiowych balustrad to nowoczesny produkt zapewniający wysoki standard bezpieczeństwa i estetyki. Balustrady aluminiowe cechuje wysoka odporność na niekorzystne oddziałowywanie czynników atmosferycznych. Specjalnie zaprojektowany profil umożliwia szybką i bezpieczną instalację szkła. Balustrady szklane to najwyższy standard na każdym balkonie. Dzięki przemyślanej konstrukcji, słupki można mocować na płycie balkonowej jak również od jej czoła. Ponadto montaż naszych balustrad nie wymaga spawania, a materiał może być cięty na budowie lub dostarczony jako gotowe elementy.


COPAL VISION

Copal Vision to system którego działanie opiera się o innowacyjnej konstrukcji układu jezdnego rolek pionowych. Przesuwanie paneli szklanych jest dzięki temu ciche i nie wymaga użycia siły. System ten pozwala na takie ułożenie okien, iż jest on zupełnie niewidoczny i umożliwia swobodny przepływ powietrza. Zabudowanie systemem COPAL VISION stanowi praktyczną osłonę balkonu bez ingerencji w architekturę budynku. Swoją formą nadaje podwyższony standard użytkowania oraz bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd. Wysoka trwałość i niezawodność systemu została uzyskana dzięki profilom aluminiowym najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest aprobata Instytutu Techniki Budowlanej.


Ramowe zabudowy balkonów

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwanymi. Ramy okien wykonane są z profili aluminiowych, które umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju szyb. Okna przesuwają się w obie strony, a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność jest niezwykle łatwa. Specjalne samozamykacze sprawiają, iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za strawą osób niepowołanych. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru, jednak nie pozbawianym możliwości wentylacji balkonu. Systemy doskonale harmonizują się z naszymi balustradami aluminiowymi.